+48 500 537 818
biuro@szokanieruchomosci.pl

Lokale

Szoka Nieruchomości - Agencja Nieruchomości - Białystok

Lokale usługowo-handlowe pod rozwój biznesu.

Prezentujemy ofertę sprzedaży oraz najmu lokali usługowych dla pragnących rozpocząć swoją przygodę z biznesem, start-up czy szukających większej powierzchni biurowej związanej z ekspansją firmy. Przedstawione oferty charakteryzują się doskonałą lokalizacją, dobrym ciągiem komunikacyjnym lub atrakcyjnością i prestiżem aby pomóc naszym klientom w podjęciu szybkiej decyzji.

Oferta 108/2021 WYNAJEM, 76m² w cenie 4050zł netto/m-c

Rodzaj nieruchomości: Lokal handlowo-usługowy
Adres: Białystok, Centrum
Metraż: 76
Piętro: parter
Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo – usługowy 76m2 zlokalizowany przy ulicy Jurowieckiej w Apartamentach Jagiellońskich. W bliskim otoczeniu znajduje się Galeria Jurowiecka (około 100m) oraz Hotel IBIS. Lokal posiada bezpośredni dojazd oraz dwa oddzielne wejścia z chodnika. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji z partycypacją w kosztach przez właściciela lokalu. Istnieje możliwość podnajmu części powierzchni po podzieleniu lokalu na dwa mniejsze pomieszczenia. Lokalizacja w centrum miasta tuż obok galerii sprawia że jest to idealne miejsce pod handel oraz wszelkie usługi. Koszt najmu: 4050 zł netto + VAT + media. Najemca nie płaci prowizji. Zapraszamy na prezentację.

Zamieszczone ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.