+48 500 537 818
biuro@szokanieruchomosci.pl

Mieszkania

Prezentujemy mieszkania 1 pokojowe (tzw.”kawalerki”), 2-3 pokojowe dla studentów i młodych ludzi na start oraz większe 3-4 pokojowe dla rodzin z dziećmi. W naszej ofercie posiadamy także luksusowe apartamenty dla ceniących komfort i piękne wnętrza. Bliskość parków, terenów zielonych, szkół, przedszkoli, galerii handlowych czy ośrodków sportowych w Białymstoku sprawia, że każdy z naszych klientów wybierze z oferty coś dla siebie.

Znajdź z nami swoje wymarzone mieszkanie! I to jeszcze dziś!

Szoka Nieruchomości - Agencja Nieruchomości - Białystok

Oferta 105/2021, Białystok Osiedle Młodych w cenie 205000 zł

Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: 1
Metraż: 29
Piętro: 9/10
Kawalerka w bloku z cegły, położona w świetnej lokalizacji. Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest fascynujący widok z okien na panoramę miasta dzięki któremu można obserwować niepowtarzalne zachody słońca. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się galeria handlowa oraz market budowlany i sportowy. W okolicy nie brakuje terenów rekreacyjnych. Miejsce doskonale skomunikowane w kilka minut spacerem dostaniemy się na dworzec kolejowy, PKS, czy wyjedziemy na drogę ekspresową S8.


Oferta 103/2021, Białystok Osiedle Piaski w cenie 249000 zł

Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: 1
Metraż: 37
Piętro: 3/3
Mieszkanie jednopokojowe w bloku z cegły, położone w doskonałej lokalizacji. Blok docieplony. Blisko do sklepów, restauracji, galerii handlowej, przychodni, szkoły, przedszkola, żłobka. Bardzo cicha okolica. Mieszkanie bardzo ustawne do dowolnej aranżacji, umeblowane.

Oferta 102/2021, Białystok Osiedle Piasta, w cenie 316 000 zł

Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: 3
Metraż: 57
Piętro: 4/4
Mieszkanie w bloku z płyty o funkcjonalnym rozkładzie. Blok po termoizolacji. Klatka schodowa po generalnym remoncie. Blisko do sklepów, restauracji, galerii handlowej, szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia tuż obok bloku. Atrakcyjna lokalizacja w centrum osiedla, pełnego zieleni, miejsc spacerowych, ścieżek rowerowych i placów zabaw. Do ścisłego centrum miasta tylko 5 minut autem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wyposażone w klimatyzację. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Idealne jako inwestycja.


Zamieszczone ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.